Dünya işlerinizi yolunuza koyunuz. Ve yarın ölecekmiş gibi de ahiretinize çalışınız.
..:: Menü ::..

..:: Bir Ayet ::..

Onlar senden, azabın çarçabuk getirilmesini istiyorlar; Allah, va'dine kesin olarak muhalefet etmez. Gerçekten, senin Rabbinin katında bir gün, sizin saymakta olduklarınızdan bin yıl gibidir


..:: Bir Hadis ::..

Allah bir kulu sevdi mi, onu dünyadan korur. Tıpkı sizden birinin hastasına suyu yasaklaması gibi.


İslamiyazılar gözünüzün önünde olsun
islamiyazilar.com'u ana sayfanız yapın

Anasayfa » Haberler » VURMA O DİPÇİĞİ HAYVAN, O BİR ÇOCUK..


VURMA O DİPÇİĞİ HAYVAN, O BİR ÇOCUK!
 
Bu yazıyı facebookta paylaşıp daha çok kişinin görmesine vesile olmak için tıklayın...

Bu yazıyı yazarken ellerim titriyor. Bir anda sanki Filistin’deki masum çocuklara İsrailli vampirlerin yaptığı insanlık dışı muamele göz önüme geliyor.Heyhat ki burası Filistin değil Ortadoğu’nun kan ve acıyla yoğrulmuş mazlum diyarı Kürdistan! Kirli emellerine alet ettikleri savunmasız çocukları faşist aç kurtların önüne sürerek kafaları dipçikle parçalanmaktadır.

Hey be vicdansız o çocuğun kafasına dipçik ile vururken hiç mi vicdanın sızlamadı? O çocuk hareketsiz yerde yatarken hiç mi yüreğiniz sızlamadı. O çocuk ölümle pençeleşirken onu bir an önce hastaneye götürmeyi düşünmediniz mi?. Bu sahne karşısında başta annesi ve tüm vicdan sahiplerinin yüreği dağlanırken, canlarından bir parça koparken, siz başta çocuklarınız olmak üzere annenizin yüzüne nasıl bakacaksınız? Çocuğunuzun saçlarını nasıl okşayacaksınız? “Bir kavme olan kininiz sizi adaletsizliğe sevk etmesin” ilahi düsturundan hiç mi nasiplenmediniz? Doğu halkına duyduğunuz bu kin, bu nefret tüm benliğinizi çürütmüş durumda.

Acımayın o halka ey insanlık! Siz ancak, o emperyal duygulara sahip şoven zihniyetlilere acıyın, acıyın ki tarih ve insanlık bir gün onları yargılayacak. Asıl acınacak olan onlardır. O çocuk belki ölmeyecek, ama ömür boyu çekecek o dipçik darbesini yüreğinde, bedeninde... Ama sizin durumunuz daha vahim! Emin olun uykularınızdan irkilerek uyanacaksınız her daim. Ben asıl size değil, annenize acıyorum. Sizi, ne tür zorluklarla büyüten, kendinden sakınan annenize.

O çocuğu dipçikle vuran kadar, onu kendi kokuşmuş düşüncesine alet edip öne süren de suçludur. Elbette o biçare çocukları kendi politikaları uğruna sahaya sürenler, aç kurtlar tarafından parçalanacaklarını çok iyi bilmekteler. Bunu bilenler bundan nemalanacaklarının hesabını da iyi bilirler. Vazgeçin bu kirli hesaplardan!

Sadece dipçikle vuran gafile acımak yetmez. Asıl acınacak olanlar uyguladıkları psikolojik harple halkları birbirine düşman ettirip, kırdıranlar ve bu kirli psikolojik harbe angaje olup “Polise taş atanın değil kafasını kırmak, kafasına sıkacaksın” gafletinde bulunan toplumun diğer katmanları. 23 nisan çocuk bayramı değil mi? O gün çocuklar çok mutludurlar. İçleri sevinçle dolar. Hepimiz mutlaka bu duyguyu yaşadık; lakin, Doğudaki çocuklar neden o duyguyu yaşayamıyor? Hiç sorguladınız mı? Hiç empati kurmayı denediniz mi? Aslında bu bayrağı, bu bayramları, kısacası bu devleti hep batı insanına ait gördük, doğu insanını bundan beri gördük. İşte asıl aşılması gereken sorun bu zihniyet. Uyanık olun kendinizi de bu kirli savaşın aktörü olmaktan kurtarın.
Bitsin artık bu kirli savaş...

Ey Rejim; Artık Müslümanları ve Kürtleri düşman olarak görme gafletini terk et... Kürtler bu ülkenin bölünmesine taraf olmazlar. Bu ülkenin kurucu unsurları olarak, eşitlik temelinde, kendi kimlikleriyle, dilleriyle, örfleriyle, renkleriyle yaşamanın dışında bir istekleri olmaz. Yıllardır aynı coğrafyada acısıyla tatlısıyla kader birlikteliğimiz var. Fakat farklılığımız ihtilaf değil rahmet olmalıdır. Çiçeklerin renkleri ve kokuları farklı da olsa neticede hepside çiçektir.
Çiçekleri kopartmayalım...

VE SELAM…

HASAN KOZLUKLU
yasam_s

11 Ağustos 2009 Salı
21:59:56
 Bu yazıyı yazan arkadaşım söylediklerinin bibiri ile çeliştiğinin farkında mısın?Bir yanda birliktelik diyorsun diğer yanda Kürdistan diyorsun ...Ne anlatmaya çalıştığını anlamadım ya da anlamak istemiyorum.Burası anadolu bunu başka bir adı yok.


hüdelfa

28 Nisan 2009 Salı
18:5:51
 arkadaşım kürdistan diye bir yer yok.sen nasıl kürdistan diyorsun.bu ülkede hiç kimse kürtlere düşman değil,böyle düşüncelerle sizlerin beyinlerrini yıkıyorlar...


BEN5051

28 Nisan 2009 Salı
17:2:28
 MERHABALAR KARDEŞİM,
Kardeşim diyorum çünkü bizler kardeşiz. Üç beş çapulcunun menfaatleri uğruna kullanılan çocuklar beni de çok üzüyor.Keşke ona sevgiyi, kardeşliği öğretsek ona biz olmamız gerekliliğini öğretsek. Kini, nefreti öğretmesek.Ayrımcılık tohumlarını o saf beyinlere ekmesek.
Şevkat demişsin kardeşim; o duygunun yokluğu önce anadan babadan başlar ki o evladına acımayıp ta ortalık malı olarak bırakırsa; canını acıttığınız insanlardan şevkat beklemek doğru olmaz.Hani bazı kitleler var ki masum maskesi altında vatana ihanet ve kargaşaya neden oluyorlar.Bunları haklı çıkarmak yada masum görmek ne kadar saçma ise bu şekilde ellerine sopa yada taş verilip kullanılan çocuklar her ne olursa olsun tartaklanması o kadar saçmadır.Bu vatan kimsenin değil bu vatan kara toprağın bağrında yatanlarındır.Bunu kimse unutmasın.


zülal

26 Nisan 2009 Pazar
10:51:18
 her gün/gecede füze olur, mermi olur, yağar küffarın üstüne dualarımız bilesin Filistin
varmıyorsa hedefe, kesmiyorsa Rabbden dileğimiz manevi kılınçlarımızı bilesin, Filistin
Artık göklere bakmaktasın, nerde kaldı ebabiller ve gagalarinda taşlarla değil mi Filistin?
İnan Rabbimize fısıltı var ve ancak gerçekleşir niyaz secdedeki başlarla değil mi Filistin?
Haksızlıklara ellerimizle müdahale edemedik, dilimiz ve kalbimizde buğzumuz var Filistin
Yurdunuzdan etmeye calisan ebreheleri elbet bir gün cezalandırma arzumuz var Filistin
Israilogulları bozgunculugunu cezalandırma vakti ki, Rabbin vaadi gerçekleşecek Filistin
Allahın izniyle, O büyük gün gelince, her biri hemen kendi mezarını gerçek eşecek Filistin

Rabbim
sana inanan yüreklerin, Senle atan canların
sana sunulan dileklerin, Sana sunulan kanların
Sahibisin.
Rabbim, Yardım et onlara.
allah razı olsun kardeşim....

Cevap yazmak için üye olun


Yazıyı çok sevdim hemen arkadaşıma göndereyim

Adınız Soyadınız
Arkadaşınızın adı soyadı
Arkadaşınızın E-Posta adresiEklenme Tarihi: 25.04.2009 23:27:01
Kaynak : http://www.fitrat.com/dusunce_analiz_detay.php?id=5423
Yazıyı Ekleyen : ömr_frk
 Bu  yazı Bugün 0 kez okundu.
 Bu  yazı Toplam 1272 kez okundu.
ömr_frk bugüne kadar toplam 12 yazı ekledi.
..:: Üye Paneli ::..
K.Adı :
Şifre  :
Beni Hatırla

..:: Favorilerimiz ::..
dedektör
nokta dedektör
nasıl gidilir
karikatür

..:: Son yorumlananlar ::..

''Allah (Haşa) Seçimlerimizi Bilemez'' Diyen Hocalara Cevap

KOMİK RESİMLİ YAZILAR

hadis

yemek tarifleri resimleri

HADİSLERİN EN GUZELİ


..:: Günün Yazıları ::..

NEFSİ TERBİYE ETME YOLLARI

Elhamdülillah

ALLAHA İMAN AYETLERİ

KEFENİNİZ SİZİN OLSUN

Medinenin Yollarina


Bugün Hiç Okunmadılar..

ESMA_ÜL HÜSNA VE ŞERHİNDEN OLAN MUHYİ

İSRAİL MALLARINI BOYKOT

BAŞLIK PARASI

İslamiyet�te ilk itikad ayrılıkları nasıl başladı?

iSGALCi SiYOniST iSRAiL ASKERLERi YENiLMEYE BASLADI


..:: Online Üyeler ::..


Doğum Günü Bugün Olanlar
yılmaz , eylül 13 , nur , nur1 , taekwondocu_1580 , HATICE BACIM , ıboo , cankan , deda , YILMAZ42 , engin , phenomenon , 3562765831 , SAHADET_61 , duygusal , yağız ,

..:: Arama ::..

Bul:  

..:: En Son Arananlar ::..

HAKKkab bin maliktamburmerkez efendicenab-i haksafcocuknehirsamanyolubayram mesajlari

..:: Rasgele 5 Üyemiz ::..

   antalyakabirbakimi
   okyanus
   gonca
   Mehtap71
   evliya

Bu siteye eklenen yazılardan, yazıların yazarları sorumludur. Yazı eklerken alıntı yapılan kaynak mutlaka yazı sonunda belirtilmelidir. Mevcut herhangi bir yazıdan rahatsız olanlar suistimal@islamiyazilar.com mail adresine bilgi vererek duruma göre yazının kaldırılmasını sağlayablirler.