Himmet yönüyle insanların en yücesi hem dünya hem de ahiret işine himmet gösteren mü'mindir.
..:: Menü ::..

..:: Bir Ayet ::..

Onlar senden, azabın çarçabuk getirilmesini istiyorlar; Allah, va'dine kesin olarak muhalefet etmez. Gerçekten, senin Rabbinin katında bir gün, sizin saymakta olduklarınızdan bin yıl gibidir


..:: Bir Hadis ::..

Bizimle münafıklar arasında yatsı ve sabah namazlarında hazır bulunma farkı vardır. Onlar bu iki namaza muktedir olamazlar.


Daha çok kişiye ulaşabilmemiz için
islamiyazilar.com'u ana sayfanız yapın

Anasayfa » Haberler » Kurbanın canlı canlı ayağını kesti ..


Kurbanın canlı canlı ayağını kesti VİDEO
 
Bu yazıyı facebookta paylaşıp daha çok kişinin görmesine vesile olmak için tıklayın...


Kurbanın canlı canlı ayağını kesti VİDEO


Şanlıurfa' da kurban kesiminde hayvan severleri kızdıracak vahşet yaşandı. Sahiplerini ve kasabı tam 4 saat arkasından koşturan boğa, ceza olarak diri diri önce ayaklarından, ardından kafası kesildi.
Şanlıurfa' da kasap vahşeti yaşandı. Kurbanlık boğanın kaçmasına öfkelenen kasap Emniyet Müdürlüğü binasının önünde İslam kurallara uygun olmayan bir şekilde kesti.


Sinirlerine hakim olamayan kasap, çocuklarında aralarında bulunduğu onlarca kişinin gözleri önünde "Artık Elinden kaçamasın" dediği boğanın önce bacakların bıçak attı.


Aldığı bıçak darbesinin acısıyla yerinde duramayan boğanın boğazını arka arkaya bıçak darbeleriyle kesti. Kurbanlık hayvanın bu şekilde kesilmesine öfkelenen vatandaşlar kasaba tepki gösterdi.

Şanlıurfa da 7 kişi tarafından ortaklığa alınan boğa kesilmek için sabah saatlerinde Yenişehir Çay Bahçesindeki kesim yerine getirildi.


Burada kasap beklenirken ipini koparan boğa,  kaçarak çay bahçesinin içinde dolanmaya başladı. Yakalamak için mücadele veren vatandaşlara saldıran boğayı etkisiz hale getirmek için Belediye ekipleri seferber oldu.


Belediye ekipleri ağzın boğayı uyuşturmak için uyuşturucu iğne kullandı. Belediye ekipleri daha sonra oradan ayrıldı. 

Aradan yaklaşık 4 saat geçmesine rağmen boğanın etkisiz hale gelmemesi üzerine tekrar belediye görevlileri çağrıldı. Aynı çay bahçesine giden görevliler buradaki boğaya tekrar uyuşturucu iğne yaptı.


Her geçen dakika hırçınlığı giderek artan boğa çay bahçesinin içinden çıkarak ana caddede kaçmaya başladı. Belediye görevlileri peşinden gittiği boğayı Emniyet Müdürlüğü önünde boynuna ip atarak yakaladı.


Burada kaldırımda bulunan bağlanan boğa kesilmek için çay bahçesine götürülmek istendiği sırada, tekrar kaçmaya kalkıştı.


Sahipleriyle birlikte boğanın yanına gelen kasap sinirli bir şekilde elindeki bıçağı arka iki ayaklarına bıçak salladı. Her iki ayağı kesilen hayvan, can çekişerek koşmaya çalıştı. Boynundaki ipten kurtulamayan boğa, dakikalarca can çekişti.


Aldığı bıçak darbesiyle ayaklarından kan gelmeye başlayan boğa can acısıyla yerinde duramayıp bağlı olduğu halde sağa sola saldırmaya devam etti.


Bunun üzerine sinirleri giderek artan kasap Mehmet Ç., cadde ortasında çocuklarında bulunduğu onlarca kişinin  önünde, "Artık Elimden Kaçamasın" dediği boğanın boğazına birkaç kez üst üste bıçağı batırdı.


Cadde ortasında aralarında çocuklarında bulunduğu Boğazı kesilen boğa, kanlar içersinde yere yığıldı. Yoldan geçen bazı vatandaşlar davranışına tepki gösterdikleri kasapla tartışmaya başladı.


Kasap, vatandaşlar ve boğa sahipleri arasında arbede yaşandı. Araya zabıta ve polisin girmesiyle kasap ile vatandaşlar arasındaki tartışma kavga büyümeden önlendi.

Bu arada, istenmeyen görüntülerin yaşanmasına neden olan kasap Mehmet Ç, olayın kahramanı gibi kameralar önüne geçerek açıklama yaptı.


Kasap Mehmet Ç., "Hayvan başkalarına zarar vermemesi için bu şekilde kestik. Gayet normal ve doğaldır. Bu hayvan kendisi koşarak buralara kadar geldi. Bu hayvana 10 tane iğne vuruldu yenide fayda etmedi" dedi.
Cevap yazmak için üye olun


Yazıyı çok sevdim hemen arkadaşıma göndereyim

Adınız Soyadınız
Arkadaşınızın adı soyadı
Arkadaşınızın E-Posta adresiEklenme Tarihi: 27.11.2009 16:08:48
Yazıyı Ekleyen : nureddinbayram
 Bu  yazı Bugün 0 kez okundu.
 Bu  yazı Toplam 2062 kez okundu.
nureddinbayram bugüne kadar toplam 1415 yazı ekledi.
..:: Üye Paneli ::..
K.Adı :
Şifre  :
Beni Hatırla

..:: Favorilerimiz ::..
dedektör
nokta dedektör
nasıl gidilir
karikatür

..:: Son yorumlananlar ::..

''Allah (Haşa) Seçimlerimizi Bilemez'' Diyen Hocalara Cevap

KOMİK RESİMLİ YAZILAR

hadis

yemek tarifleri resimleri

HADİSLERİN EN GUZELİ


..:: Günün Yazıları ::..

KURANDAKİ SIRAYA GÖRE SURE İSİMLERİ

4 BÜYÜK KİTAP HANGİ PEYGAMBERLERE GELDİ

umre ve cuma namazı

itaat

Kuran Arapçadır, Ama Hükümleri Evrenseldir


Bugün Hiç Okunmadılar..

EVVEL

NEFSİMİZİ TANIYOR MUYUZ?‏

BİLALİ KAFİR ELİNDEN SEN KURTARIRSIN

ÇİÇEGİN PEŞİNDE

HAFIZANIZ İÇİN 6 ALTIN KURAL


..:: Online Üyeler ::..


Doğum Günü Bugün Olanlar
rojin , bnm , doğan , gül sevdalısı , adem8286 , coolgaripce , neriman , nurdan elif ,

..:: Arama ::..

Bul:  

..:: En Son Arananlar ::..

BASORTUSUcerenaliyyenzimlervahiynursemamescidi harambirbirini sevenlermehdiAnneBaba

..:: Rasgele 5 Üyemiz ::..

   fumut
   rodeo
   mecnun
   ozgurhanzade
   mlmfm

Bu siteye eklenen yazılardan, yazıların yazarları sorumludur. Yazı eklerken alıntı yapılan kaynak mutlaka yazı sonunda belirtilmelidir. Mevcut herhangi bir yazıdan rahatsız olanlar suistimal@islamiyazilar.com mail adresine bilgi vererek duruma göre yazının kaldırılmasını sağlayablirler.