Diline sahip ol. Evin sana dar gelmesin. Günahların için ağla.
..:: Menü ::..

..:: Bir Ayet ::..

Onlar senden, azabın çarçabuk getirilmesini istiyorlar; Allah, va'dine kesin olarak muhalefet etmez. Gerçekten, senin Rabbinin katında bir gün, sizin saymakta olduklarınızdan bin yıl gibidir


..:: Bir Hadis ::..

Dünya işlerinizi yolunuza koyunuz. Ve yarın ölecekmiş gibi de ahiretinize çalışınız.


Başlangıç sayfanıza talibiz
islamiyazilar.com'u ana sayfanız yapın

Anasayfa » Genel Makaleler » Amerikan Askerleri Tarafından Tecav..


Amerikan Askerleri Tarafından Tecavüze Uğrayan Iraklı Kadının Mektubu
 
Bu yazıyı facebookta paylaşıp daha çok kişinin görmesine vesile olmak için tıklayın...

"Halkıma, Ramadi`nin, Halidiye`nin ve Felluce`nin insanlarına; erdem ve onurlarını kaybetmeyen tüm dünyadaki insanlara...

Bu size, Amerikan-siyonist hapishanesi Ebu Garib`ten kardeşiniz Nur`un mektubudur.

İnanın buradaki aşağılanmayı, sefaleti ve haysiyetsizliği size nasıl anlatacağımı, kelimelere nasıl dökeceğimi bilemiyorum.

Siz sıcak evlerinizde karınlarınızı doyurup sevdiklerinizle bir arada otururken bizim maruz kaldığımız aşağılanma ve çektiğimiz açlığı, sizler su içerken çektiğimiz susuzluğu, sizler derin uykuda iken Amerikalılar`ın bize yaşattığı uykusuz geceleri, sizler giyinikken bizim yaşadığımız çıplaklığı, bizi soyup önlerinde sıraya dizmelerini nasıl anlatabilir, nasıl kelimelere dökebilirim...

Ey kardeşlerim; kamyonlarınızı ve arabalarınızı Amerikan malları taşırken gördüğümüzde kalbimiz sıkışıyor. Çünkü o araçlar benim halkıma ve ülkeme ait.

Yüreğim kan ağlayarak şöyle diyorum: Allahım! Benim insanlarım, haysiyetlerini ve şereflerini bir avuç Amerikan Dolarına satmış. Yaşadıklarımızı ve kirletilen onurumuzu düşündükçe gözlerimden yaşlar boşanıyor.

Ey kardeşlerim;

Amerikalılar`ın elinde ne ızdıraplar çektiğimizi, neler acılar yaşadığımızı, Allah aşkına, nasıl anlatıp nasıl kelimelere dökeyim?

Kardeşlerim;

Allah`a yemin ederim ki, yaşadıklarımızı dile getirmekten acizim. Bundan ar ediyorum. Ama yine de kelimelere sığınarak size olanları anlatacağım. Amerikalılar`ın bizlere yaptığı haysiyetsizlikleri, çektirdiği eziyeti, işkenceyi ve aşağılanmaları elimden geldiğince anlatacağım...

Hayvani zevklerinin aracı olmadığımızda, kendimizi şehvetlerine teslim etmediğimizde bizi nasıl öldüresiye dövdüklerini ifade etmeme izin verin...

Siz ey bizim dini liderlerimiz olarak ortalarda tozup gezenler!

Amerikalılar`ın bize reva gördüğü bu cinsel ve hayvani eziyetler karşısında hâlâ nasıl oluyor da açık alınla ortalarda görünebiliyorsunuz?

Peygamber Efendimiz`in en değerli hazineniz buyurduğu haysiyet ve şerefinizi çiğnetmekten pek sıkılmış gibi görünmüyorsunuz.

Bizi ve kendinizi birkaç dolar kırıntısı karşılığında pazarlardaki köleler gibi Amerikalılar`a ve Siyonistler`e mi sattınız? Haysiyet ve şerefinizi ne çabuk kaybettiniz?

Allah`ın bizi sizlere bir emanet olarak verdiğini ne çabuk unuttunuz?

Hani bizleri koruyacak, besleyecek ve namusumuzu asla çiğnetmeyecektiniz?

Ne oldu size, verdiğiniz söze?

Amerikalılar, Ebu Garib`te namusunuzu her gün ayaklar altına alıyor.

Mektubumu okuyanları, Allah adına, Ebu Garib Hapishanesi`ndeki vahşiliklere dur demeye çağırıyorum. Buradaki insanlığa sığmayan işkenceleri durdurmak için sesinizi yükseltmeye davet ediyorum. Burada yapılanlar, Siyonistler`in hapishanelerde Filistinli gençlere ve kadınlara yaptıklarından daha berbat.

Orada fiziki işkence yapıyorlardı. Oysa burada her gün ırzımıza geçiyorlar. Vahşi, kana susamış hayvanlar gibi bedenlerimize saldırıyorlar. Avazımız çıktığı kadar çığlıklar atıyoruz ama kimsenin bizi duyduğu yok!

Eğer kalbinizde, ruhunuzda bir zerre insanlık, haysiyet, onur ve şeref varsa, birleşin ve bu hapishaneye saldırın. Gelin ve kurtarın bizi!

Elinize geçen bütün silahlarla bu hapishaneye saldırın! Hem onları hem de bizleri öldürün!!!

Biz çoktan ölüme razıyız. Burayı yerle bir edin!

Hepimizin karnında onların piçleri var! Çoğumuz hamileyiz! Biz dünden ölüme razıyız!

Size yalvarıyoruz; gelin ve kurtarın bizleri! Size, ailelerimize ve ülkemize daha fazla utanç vermemek için ölmek istiyoruz! Bizi öldürün! Size yalvarıyorum; Allah için bizleri, Amerikalılar`ı ve onların piçlerini öldürün!

Allah rızası için! Size yalvarıyoruz....

Bacınız Nur.
TUĞBA

23 Haziran 2008 Pazartesi
16:41:2
 mentol kardeşim çok güzel anlatmışsın benimde bunu görmemin yada duymamın bir vesilesi oldu msn de bir arkadaşım mektup okuyan bir kadın sesi gönderecegini söyledi almış ve dinlemiştim o an bende senin hissettiklerini hissettim lakin üstünden bir sene gecti ve bende unuttum tam anlamıyla unuttum olmasada bir anı olarak kaldı ve gecti. bende bir anı olarak kaldıda kim bilir o kadın kardeşlerim napıyor o zamn hamile kaldıkları cocuklar dogdumu dogduysa ne haldeler vs bir sürü soru işte bilemiyorum ben insanlıgımdan cekinir hale gelmeye başladım ve bu susmanında hiç hayara alamet oldugunu sanmıyorum biz bir kaç yıl daha susarsak yakındır o hallere düşmemiz genede ALLAH muhafaza MEVLAM yardımcımız olsun kör gözlerimizi duymayan kulaklarımızı açsın İNŞALLAH.


mentol

14 Haziran 2008 Cumartesi
22:18:58
 bu yazıyı 2004 yılında bir arkadaşım fotokopiyle çoğaltıp çevresindekilere dağıtıyordu bende alıp okudum daha yarısına gelmiştim ki gözlerim doldu ve bir an okumayı bırakıp ağlamaya başladım kendime ağladım,çaresizliğime,güçsüzlüğüme,2 elimin arasında kalmış düşüncelerimin acizliğine ağladım,ağlamak o gün sanki bir o kadarda eşdeğerdi acıma sonra bende elimdekini fotokopiyle çoğaltarak etrafımdakilere dağıtmaya başladım 1-2-3 ... derken bir süre sonra baktımki filistin gibi ,afkanistan gibi ve üzerimize bırakılmaya çalışan her kara bulut gibi ırakıda unuttuk nasıl bu Rabbimizin bize görelim diye verdiğini kapatarak,konuşalım diye verdiğini lal yaparak yaşıyacaz nasıl bu vicdanla nefes alacaz ?Allahım sen bizleri yolundan şaşırtma,sen acizliğinden 2 büklüm olan biz kullarına nefes alma gücü ver ...


TUĞBA

30 Mayıs 2008 Cuma
18:45:22
 DİYECEK ASLINDA COK ŞEY VARDA NE DİYEYİM ALLAH LARINDAN BULSUNLAR BİZDE KENDİMİZİ TOPARLAYALIM.


admin

30 Mayıs 2008 Cuma
18:24:53
 Diyecek Bişey Bulamıyorum

Cevap yazmak için üye olun


Yazıyı çok sevdim hemen arkadaşıma göndereyim

Adınız Soyadınız
Arkadaşınızın adı soyadı
Arkadaşınızın E-Posta adresiEklenme Tarihi: 17.06.2008 14:12:13
Kaynak : ______
Yazıyı Ekleyen : TUĞBA
 Bu  yazı Bugün 0 kez okundu.
 Bu  yazı Toplam 33298 kez okundu.
TUĞBA bugüne kadar toplam 95 yazı ekledi.
..:: Üye Paneli ::..
K.Adı :
Şifre  :
Beni Hatırla

..:: Favorilerimiz ::..
dedektör
nokta dedektör
nasıl gidilir
karikatür

..:: Son yorumlananlar ::..

''Allah (Haşa) Seçimlerimizi Bilemez'' Diyen Hocalara Cevap

KOMİK RESİMLİ YAZILAR

hadis

yemek tarifleri resimleri

HADİSLERİN EN GUZELİ


..:: Günün Yazıları ::..

KURANDAKİ SIRAYA GÖRE SURE İSİMLERİ

4 BÜYÜK KİTAP HANGİ PEYGAMBERLERE GELDİ

KIYMETLİ KADIN İSİMLERİ

Ölülere Kuran Okunmaz, Kuran Diriler İçindir

İslam'da Fetih Savaşı Yoktur, Savunma Savaşı Vardır


Bugün Hiç Okunmadılar..

şehit varislerine takınan hakları mektup

hanımından korkan ayağa kalksın

Eshab-ı kirama dil uzatılamaz

Peygamberimizin Çocuklarla İlgisi

Bırakın aksın gözyaşlarım..


..:: Online Üyeler ::..


Doğum Günü Bugün Olanlar
fundaunlu1976 , emon , abc111 , K.LEVENT , artis_damat , SeRÇeM , emsalsiz_50@h , martı , enes75 , tatlı cadı , Kosova ,

..:: Arama ::..

Bul:  

..:: En Son Arananlar ::..

istikrarbir hadislailahe illallahrecanazarhadiskızamıkinnelahlakcima

..:: Rasgele 5 Üyemiz ::..

   hakyolcusu
   mrv
   tevhit06
   GAMZE95
   legal89

Bu siteye eklenen yazılardan, yazıların yazarları sorumludur. Yazı eklerken alıntı yapılan kaynak mutlaka yazı sonunda belirtilmelidir. Mevcut herhangi bir yazıdan rahatsız olanlar suistimal@islamiyazilar.com mail adresine bilgi vererek duruma göre yazının kaldırılmasını sağlayablirler.